WITAMY PO WAKACJACH

Szanowni Państwo,

Witamy po wakacjach.

Zapraszamy dzieci od piątku 1 września.

Wejście do sal grup Żyrafki i Fasolki znajduje się z drugiej strony przedszkola. Grupy te pracują w godz.7.12-17.00. W pozostałych godzinach dzieci wchodzą wejściem głównym.

Prosimy o wyposażenie dzieci w kapcie, ubranie na zmianę, ręcznik.

Dodatkowo dzieci z grupy I – Misie i II – Żabki w śpiworek lub duży koc powleczony w powłokę, mały jasiek, piżamkę. Informację na temat wyprawki plastycznej przekażą Państwu wychowawczynie. Kuchnię przedszkolną planujemy uruchomić w pierwszych dniach września.

Na stanowisko intendenta zatrudniona została dietetyczka.

Informacje o nieobecności dziecka w przedszkolu należy podawać do godz. 18.00 dnia poprzedzającego poprzez:

• system i-przedszkole - zakładka obecności (należy zaznaczyć w kalendarzu nieobecność dziecka),

• telefonicznie: 22 772 20 02 w godz. 7.30-16.00,

• osobiście w sekretariacie przedszkola,

W wyjątkowych sytuacjach prosimy o zgłaszanie nieobecności do godz. 7.30, w dniu którego nieobecność dotyczy poprzez system i-przedszkole lub mailowo.

W związku z zapytaniami rodziców informujemy, ze woda w przedszkolu pozbawiona jest bakterii z grupy coli, Escherichia coli i enterokoków (paciorkowców kałowych).