Nakręćmy się na czytanie

Data: 23.11.2022 r., godz. 12.00    492
#ksiazki
Szanowni Państwo,
"Nakręćmy się na czytanie".

W Naszym przedszkolu rusza BOOKCROSSING. Zaczynamy zbierać książeczki - wszystkie będą położone na specjalnej półce przy wejściu do przedszkola. Dzieci będą mogły wybrać interesującą lekturę i wypożyczyć do domu, obejrzeć, poprosić Rodziców lub dziadków o jej przeczytanie, następnie - przynieść z powrotem i odłożyć na miejsce.

Akcja "uwalniania książek" ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych już od najmłodszych lat. Czytanie, po za tym, że jest wspaniałą zabawą, to rozwija wyobraźnię, poszerza zasób słownictwa i wprowadza w świat wartości. Książka jest nieocenionym źródłem wiedzy. To także wspólnie spędzony czas.

Zachęcamy Wszystkich do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz do aktywnego uczestnictwa.

REGULAMIN.pdf