Rekrutacja - informacje na temat list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Gminnego w Chotomowie na rok szkolny 2023/2024

Data: 05.05.2023 r., godz. 12.00    679
#rekrutacja #rokszkolny2023/2024
Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem rekrutacji, Dyrektor Przedszkola Gminnego w Chotomowie 8.05.23 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 poda do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych oraz listę kandydatów nieprzyjętych do Przedszkola Gminnego w Chotomowie na rok szkolny 2023/2024.

Listy zostaną wywieszone na drzwiach wejścia bocznego znajdującego się na końcu budynku przedszkola.

Wniosek do Komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do Przedszkola Gminnego w Chotomowie należy sporządzić i dostarczyć osobiście do sekretariatu przedszkola w terminie 3 dni od umieszczenia wyników rekrutacji w postaci listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych, czyli od 9 maja 2023 r. do 11 maja 2023 r. w godz. 8.00 - 16.00.

Składanie odwołania od rozstrzygnięcia Komisji rekrutacyjnej do Dyrektora Przedszkola składamy osobiście w terminie 3 dni od otrzymania uzasadnienia odmowy przyjęcia w sekretariacie przedszkola w godz. 8.00 - 16.00.

Zgodnie z przepisami prawa oświatowego dzieciom, które nie zostały przyjęte do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Jabłonna w trakcie rekrutacji, Wójt Gminy Jabłonna wskaże inne miejsce realizacji prawa do wychowania przedszkolnego.

W związku z powyższym, po zakończeniu procesu rekrutacji, pracownicy Urzędu Gminy będą kontaktować się drogą telefoniczną lub mailową z Rodzicami tych dzieci w celu ustalenia formy skierowania i placówki wychowania przedszkolnego.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej
Jolanta Smolińska