Kampania #SzczepimySię

Data: 02.02.2021 r., godz. 18.00    880
#SzczepimySię
Kampania informacyjna #SzczepimySię ma uświadamiać, informować i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat szczepionki. Jest szeroko komunikowana za pomocą różnych środków masowego przekazu.

Do skorzystania ze szczepień zachęcamy w telewizji, radiu, Internecie oraz na ulicach miast w całym kraju. Wszystko po to aby uświadamiać, że warto się zaszczepić. Żeby Polacy mieli dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji uruchomiliśmy portal gov.pl/SzczepimySie. Oprócz najważniejszych tematów dot. szczepionek znajdziecie tam również wypowiedzi ekspertów.

Ambasadorem akcji został wybitny polski artysta – Cezary Pazura. To niejedyna znana osoba, która wspiera akcję #SzczepimySię. Do promocji szczepień dołączyli również aktorzy Mateusz i Stanisław Banasiukowie, a także wielu sportowców.

Kampania rządowa na rzecz szczepień przeciw COVID-19 jest koordynowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Wpisuje się w plan działań Narodowego Programu Szczepień – największej operacji logistycznej związanej ze zdrowiem Polaków.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:
  1. Szczepienie przeciwko COVID-19
  2. Dodatkowe materiały