Gramy dla WOŚP 2022 Fotorelacja

Data: 01.02.2022 r., godz. 08.00    599
#wośp #gramydlawosp
GRALIŚMY DLA WOŚP – POMAGALIŚMY W OKA MGNIENIU!
Chleb ze smalcem, ogórki i przeróżne pierogi..., taką ucztę dla podniebienia na swoim kiermaszowym stoisku zapewniło nasze Przedszkole i Żłobek. Dochód z kiermaszu – 1004,89 zł + 93 zł wpłacone do e-skarbonki OSiR Chotomów zasilił konto WOŚP. Zbędne niedzielne kilogramy liczą się jako KALORIE UJEMNE, bo dostarczone były organizmom w szczytnym celu! Jesteśmy z tymi, którzy postanowili zrezygnować z diety w tym dniu! Pragniemy także podziękować ludziom dobrej woli, którzy postanowili wesprzeć Nas i całą Orkiestrę:
  • przepyszne pierogi były dziełem firmy Sani&Sazi Zdrowi i Najedzeni,
  • niebiańskie kiszone ogóreczki przygotował Restauracja Stary Młyn w Nasielsku,
  • smalec (NIE)idący „w boczki” zrobiła pani dyrektor Monika Bagińska przy wsparciu Haliny Winnickiej,
  • cała oprawa, sfinansowanie produktów nie byłoby możliwe dzięki wspaniałej Radzie Rodziców Przedszkola Gminnego w Chotomowie – głębokie ukłony!
  • dziękujemy również Nauczycielom, Pracownikom Obsługi Przedszkola i Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy okazali się świetnymi handlowcami i czynnie uczestniczyli w sprzedaży oferowanych produktów.
Do zobaczenia za rok! SIEMA