Fotorelacja #biegwpizamach

Data: 24.09.2021 r., godz. 12.00    944
#biegwpizamach #pomagamy
#dzienwpiżamach #biegwpiżamach

W dniu 24.09.2021 (piątek) nasze Przedszkole wzięło udział w akcji #dzień w piżamach, #bieg w piżamach. Dla wielu podopiecznych oddziałów onkologicznych piżama stała się nieodłączną częścią ich codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcemy okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola zamienili swoje codzienne ubrania na piżamy. W tym dniu odbyły się zajęcia uwrażliwiające dzieci na trudną sytuację chorujących dzieci. Przedszkolaki wykonały również piękne prace plastyczne, które uwieczniliśmy na zdjęciach. Wspólnie pobiegliśmy po przedszkolnych korytarzach. Zorganizowana została również kwesta na rzecz dzieci z oddziału onkologicznego. W tym dniu zebrano kwotę 1066,46 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za hojność. Zapraszamy do udziału za rok.